1

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİR MİYİM?

kapbula.com.tr ‘den almış olduğunuz ürünü, sadece sitemizden kaynaklanan; yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk gönderimleri gibi sebepler dahilinde, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi info@kapbula.com.tr adresine e-mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.
kapbula.com.tr kargo işlemlerini Aras Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Aras Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir. Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda Aras Kargo, en yakın şubesinden alabileceğinize dair özel bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler geri iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.
iptal edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye kuponlarınız siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenecektir.
Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. İade ürün bedeli, ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması, iadeden sonra 10 iş günü sürebilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
Değişim ve iade yapılmaktadır.
“Siparişlerim” bölümünde siparişinizin durumu “Kargoya Verildi” olarak görünmüyorsa info@kapbula.com.tr adresine iptal talebinizi yazabilirsiniz. Sipariş iptal onayı tarafınıza e-mail yoluyla gönderilecektir. Siparişiniz kargo aşamasındaysa iade işlemlerini yapmanız gerekmektedir. İptal edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye kuponlarınız siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenecektir..