Uluslararası standartlara uygun GOTS sertifikalı ürünler üretiyoruz.

Ülke ekonomisine ve yerel tedarikçilere destek olmak için Türkiye’de üretim yapıyoruz.

Kadın girişimcilere kaynak yaratmak ve pazar bilinirliğini arttırmak için satış noktalarında
ürünlerine yer veriyoruz ve ürün geliştirmeleri için know how desteği sağlıyoruz.

Emek yoğun el işçiliği ile üretim yapan işletmeler ile ortak üretim yaparak
devamlılıklarına katkıda bulunuyoruz.

Çocukların geleceği için sosyal sorumluluk projelerinde yer almak ve kaynak sağlamayı hedefliyoruz.

Çevreyi ve geri döüşümü destekler, geri dönüştürülebilir atık kağıtlar ve FSC’li
ambalaj kullanır , projeleri destekler

Para piyasalarında fon yöneten bir plaza çalışanı ve taze anne adayı olarak somut katma değer üreterek farklı bir şeyler yapmanın zamanı geldiğine karar verdi. Bir arkadaşı ile birlikte organik bebek giyimi konusunda bir marka kurdu.

İşler planlandığı gibi gitmedi,yurt içinde organik giyim için henüz bir pazar oluşmamıştı. İlk girişim bir marka kurmaktan öte, yurtdışı markalar için üretim acenteliği yapan bir işletmeye döndü. Hisselerini ortağına devrederek şirketten ayrıldı.

Marka kurma hayalinden vazgeçmedi, madem bir pazar yoktu o zaman pazarın oluşmasına aracılık edecekti. Bu şekilde Kapbula Organics markası 0-10 yaş grubu için her türlü ihtiyacını organik veya ekolojik içerikli ürünlerle sağlayabileceği bir hayat tarzı perakende mağazası olarak doğmuş oldu.

Kapbula'nın, koleksiyon geliştirmeleri ve yeni ekolojik markalarıyla birlikte mağaza sayısı 3'e ulaştı. Verimli olmayan büyük yaş grubuna koleksiyon yapmayı bıraktı. Marka 0-5 yaş grubuna fokus oldu.

İkinci bebeğinin dünyaya gelmesi ile birlikte iş hayatının perakendeci bölümünü dondurdu. Mağazalarını bayilere devretti. İkinci bebek ile koleksiyon yapmaya devam etti.

Kapbula’nın ilk yurtdışı fuar deneyimi. "Home Wear” ve “Basic Line"dan sonra "Casual Wear "da yapmaya karar verdi ve koleksiyon olgunlaşana kadar fuarlara katılmaya ara verdi.

Kapbula mağazalarını bayilerden geri aldı, müşteri geri bildirimlerini analiz etmeye fokuslandı ve bu doğrultuda koleksiyonunun çeşitliliğini artırdı.

Kapbula ikinci kez yurtdışına görücüye çıkmaya hazırdı. İngiltere,Almanya,Fransa,Danimarka gibi başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 10 farklı ülkede Kapbula markalı ürünleri satılır hale geldi.